KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9434118
nr 943 4118
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Olle Hjortzberg (1872-1959), "Från haga", 21/100, signerad. 1922, motivet: 18x23
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:50:21
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
16 feb
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg